2 RODINNÉ DOMY ZA CENU JEDNOHO – 3 BYTOVÉ JEDNOTKY- HORNÍ POČERNICE

ID: 01358

 • 402 m2

  Nemovitost
 • 887 m2

  Pozemek
 • 4

  Koupelny
 • 2

  Pracovny
 • 27.600.000

Prodáváme 2 rodinné domy vybavené klimatizací na jednom pozemku. Na Praze 9 v Horních Počernicích ve vilové čtvrti v klidné ulici. V dochozí vzdálenosti jen pár minut od OC Černý Most.

Na pozemku jsou celkem 3 bytové jednotky (4+1, 2+1 a 3+1) a 2x garáž, bazén, rohový pozemek. Nemovitosti jsou vhodné pro bydlení více generací, aniž by se museli potkávat. Vhodné i jako sídlo firmy. Uvedená cena je za obě nemovitosti.

Nabízíme výjimečný komplex 2 nemovitostí, kde každá má své číslo popisné a veškeré inženýrské sítě. Součástí komplexu je i novostavba samostatně stojící garáže a venkovní zastřešený bazén. Nemovitosti jsou určeny k bydlení i podnikání, umístěny na rohovém, dobře situovaném pozemku v Praze 9-Horní Počernice. V uzavřeném areálu v části za velkým nádvořím je umístěna patrová novostavba.

Jeden dům z části sloužil jako kanceláře, druhý dům byl obýván.

Dispozice 1 domu: přízemí – 2+1 + garáž, serverovna s klimatizací, koupelna s toaletou a samostatné wc. Patro – 3+1, koupelna s wc, všechny místnosti s klimatizací, datové sítě. Největší místnost může být využita i jako zasedací místnost – stropní projektor, el. plátno. V čelní části pozemku stojí rodinný dům z roku 1970, po kompletních rekonstrukcích realizovaných v roce 2000 a 2011.

Dispozice 2 domu: přízemí – obývací pokoj s krbem, kuchyň, koupelna s wc. Patro – 3x pokoj, koupelna s vanou a samostatná toaleta, serverovna s klimatizací. Na pozemku této nemovitosti je i samostatná novostavba garáže 42 m2 a venkovní bazén se zastřešením. Okrasná zahrada.

Parkování na pozemku: až 5 parkovacích míst + 3 v garážích. Kamerový systém, zabezpečovací systém s PCO. El. ovládaná vrata do garáže i na pozemek.

Soukromí s dostupností na CČM cca 5 min . V okolí MHD, vlak, metro. Možnost vícegeneračního bydlení. Vhodné i jako sídlo firmy. Uvedená cena je za obě nemovitosti.

V okolí se ceny pohybují dle užitkové plochy a velikosti pozemku kolem 30 mil. – 35 mil Kč. Mimo Prahu resp. na Praze – východ okolo 28 mil. Kč. A to za 1 dům, který nemá tak rozmanité možnosti využití jako jsou: rozdělení nákladů, pronájem pouze jednoho z domů, vícegenerační bydlení, spojení bydlení s podnikáním atd. Toto jeden dům o stejné ploše nenabízí.


Mám zájem