PRODÁNO – RODINNÝ DŮM, PRAHA 5 – LIPENCE – 7+1, 799 m2

ID: 0538

 • 270 m2

  Nemovitost
 • 799 m2

  Pozemek
 • 4

  Dispozice
 • 3

  Koupelny
 • 1

  Pracovna
 • PRODÁNO

  Cena

Překrásný světlý rodinný dům v krásné klidné části Prahy – obci Lipence. Jen 300 metrů od golfového hřiště, pouhých 12 minut autem do starého centra Prahy. Dům má ideální polohu u Brdského lesa i Berounky. Je to unikátní nemovitost pro ty, kteří hledají útěk z města, zároveň blízkou vzdálenost do centra Prahy. Za pouhých 10 minut autem jste na Smíchově. V okolí je vyhlášené golfové středisko Prague City Golf i Zbraslav, kde jsou stezky pro cyklisty.

Dům je postaven v roce 2014 a splňuje všechny nároky pro komfortní bydlení náročného klienta. Je zde 7 pokojů a v každém patře koupelna. Dům se skládá ze 3 pater. Nechybí zde ani pracovna nebo walk in šatna v hlavní ložnici. Všechny pokoje a okna z ložnic jsou situované na jihozápad do druhé strany domu, kde máte nádherný výhled na vaší zahradu a okolí. Z ulice můžete zajet vozem přímo do kryté garáže, která pojme až 2 auta. Venku před domem je další možnost parkování až pro 3 vozy. Z obývacího pokoje v přízemí, kde je i plně vybavený kuchyň značky Miele, je přímý vstup na zahradu a terasu, kde si můžete užít příjemný odpočinek.

Vybavení v rámci stanovené ceny je tvořeno masivními dubovými podlahami, klimatizací ve větší části domu, podlahové topení, dřevěná eurookna s trojskly a venkovními roletami, samozřejmě kuchyňskou linkou včetně spotřebičů, krb, zabezpečení Jablotron. Ostatní vybavovací předměty jsou k další diskuzi.

V Lipencích je kompletní občanská infrastruktura jako MŠ, velmi kvalitní základní škola i dětská lékařka a díky MHD i velmi svižné spojení s pražským centrem, zároveň však také 5minutová dostupnost Brdských lesů. Pěší vzdálenost do mateřské školky i na dojezd na 18ti jamkového golfového hřiště Praha-Zbraslav-Lipence. V blízkosti je i minimarket Žabka. Sousedé okolních domů jsou velmi přátelské rodiny s dětmi. V blízkosti je také chráněná krajinná oblast Český kras a přírodní park Hřebeny.


Mám zájem