VILA, PRAHA ZÁPAD – DOLNÍ BŘEŽANY – 7+1, užitná plocha 453 m2, pozemek 1 837 m2

ID: 0484

 • 453 m2

  Nemovitost
 • 1 837 m2

  Pozemek
 • 4

  Dispozice
 • 3

  Koupelny
 • 1

  Pracovna
 • 29.900.000

Vila stojí ve velmi vyhledávané lokalitě. Vila disponuje 7+1 se saunou a prostornou garáží pro dvě auta. Velmi dobrá investiční příležitost i koupě. Při dnešních cenách jen takto velký pozemek v Dolních Břežanech by stál cca 20.600.000 Kč. Vila nabízí nadstandardní bydlení v klidné části Prahy – Dolní Břežany. Pozemek včetně vily vyšel vlastníka na 36.000.000 Kč.

Dolní Břežany jsou jedna z nejhezčích obcí na okraji Prahy. Překrásné náměstí vč. plné vybavenosti. Vše nově vybudováno včetně infrastruktur v okolí. V Dolních Břežanech jsou vyhledávané obchody pro svůj sortiment a školky, školy s top vybaveností kvůli které se do Břežan sjíždí lidé z celého okolí. Je zde i sportoviště a zdravotnické zařízení. Plánovaná výstavba metra v Písnici zvýší komfort MHD. Pořádají se tu farmářské trhy, architektura v Břežanech vyhrává jedno ocenění za druhým. Hned z centra vede několik známých cyklistických stezek a kousek je malé ZOO i nádherný les.

První nadzemní podlaží nabízí prostornou halu, obývací pokoj, kuchyni s komorou, šatnu, koupelnu se sprchovým koutem a saunou, 2 pokoje a prádelnu. Na podlahách všech místností je dlažba.

Ve druhém nadzemním podlaží se nachází dvě koupelny – jedna s vanou, druhá se sprchovým koutem a vanou-, prostorná hala, 4 pokoje a 3 šatny.

Dům je vytápěn plynovým kotlem. Střecha je keramická. Okna jsou plastová s elektricky ovládanými roletami. Zahrada o ploše 1515 m2 má udržovaný trávník a parkové stromy. Pro odpočinek je na zahradě bazén (bazén má 6 x 12 m2 a výřivou vanu).

Nemovitost lze financovat pomocí hypotečního úvěru. V případě zájmu Vás propojíme s architektem, který celou vilu zařídí podle vašich požadavků.


Mám zájem