BYT V LUXUSNÍ REZIDENCI HIDDEN BAY, MIAMI – FLORIDA

ID: 0845

 • 250 m2

  Nemovitost
 • 3

  Dispozice
 • 3

  Koupelny
 • $ 1.050.000

  Cena

Exkluzivní byt v luxusní rezidenci na Floridě. Všechny pokoje mají výhled na lagunu. Byt se nachází v proslulé Hidden Bay.

Hidden Bay je ultra bezpečný, luxusní komplex přímo u moře s vlastním přístavem, tenisem, 2patrovým fitness zařízením, hřištěm, bazény, nově zrekonstruovanou vstupní halou / společnými prostory a společenskými místnostmi.

V nejvyšší budově rezidence Hidden Bay, která má dohromady 38 pater, čeká na svého nového majitele, apartmán v 32.patře, který kromě úžasného výhledu na lagunu nabízí i 3 ložnice, 3 koupelny a 2 terasy ze kterých je vidět na moře a město ze všech stran. Vstupní hala má mramorovou podlahu, která působí velmi elegantně. Z haly vejdete přímo do obývacího pokoje a jídelny, dále pak do kuchyně. Hlavní ložnice má soukromý balkon, koupelna má velkou vanu, sprchový kout i bidet. V kuchyni je prostorná jídelní část.

Vybavení rezidence Hidden Bay : bazén s vodopádem a výhledem na vodu, společenská místnost, tenisový kurt, barbeque zóna, přístaviště pro lodˇ atd.

Rezidence se nachází v blízkosti proslulého Aventura Mall, restaurací, v blízkosti jsou stezky na běhání, vodní park, golfové hřiště Turnberry Isle a dětský park Founders.


Mám zájem